Bu proje Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

Meslek Örgütlerine Seminer

12.12.2012 09:55


baslik5.jpgAB Projemizde belirtilmiş "Meslek örgütlerine yönelik seminerler düzenlenmesi" faaliyeti çerçevesinde daha önce İstanbul, Ankara, Antalya da yaptığımız seminer çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. 11 Aralık Salı günü İktisadi İşletmemiz ofisinde dernek ve iktisadi işletme yöneticilerimizin ve proje ekibinin katıldığı bir toplantıda detaylı bir sunum yapıldı.

Proje koordinatörümüz başta olmak üzere proje ekibimiz tarafından, başta BT sektörü olmak üzere diğer meslek dallarında meslek standartlarının belirlenmesi, mesleki yeterliliğin değerlendirilmesi ve ölçülerek belgelendirilmesine katkıda bulunmak isteyen meslek örgütlerine bir seminer verilerek projenin aşamaları ayrıntılarıyla anlatılarak tüm projenin çıktıları sunuldu. Projeye ait anekdotların da anlatıldığı seminerlerde UMS ve UYS oluşturmanın önemi anlatılarak, çalışma yapmak isteyen kuruluşlara derneğimizin danışmanlık yapması konusunda istekli olduğu vurgulandı.

Foto Galeri

Bu internet sitesi Avrupa Birliği'nin desteği ile hazırlanmıştır. Sitenin içeriğinin sorumluluğu yalnızca TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği ve
TÜBİDER İktisadi İşletmesi VOC Test Merkezi'ne aittir ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.


Tasarım ve Uygulama: Çizgi Software @ 2012
Lütfen bekleyiniz!