Bu proje Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

Sektör Komitesi Toplantısı

15.11.2012 09:35


MYK Bilişim Teknolojileri Sektör Komitesi, TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği tarafından hazırlanan BT Satış Elemanı/Sorumlusu ve Bilgi İşlem Destek Elemanı mesleklerinde hazırlanmış olan taslak yeterlilikleri görüşmek üzere 15 Kasım 2012 tarihinde MYK'da 6. toplantısını gerçekleştirdi.makale73.jpg

Toplantıda görüşülen BT Satış Elemanı (Seviye 4), BT Satış Sorumlusu (Seviye 5), Bilgi İşlem Destek Elemanı (Seviye 4) ve Bilgi İşlem Destek Elemanı (Seviye 5) taslak yeterliliklerinin sektör komitesinde alınan kararlar doğrultusunda revize edilerek MYK Yönetim Kurulu onayına sunulmasına karar verildi.

Toplantıda ayrıca 16/05/2012 tarih ve 2012/40 sayılı karar ile yayımlanan Ağ Teknolojileri Elemanı (Seviye 4), Ağ Teknolojileri Elemanı (Seviye 5), Ağ Teknolojileri Uzmanı (Seviye 6), Donanım Bakım Elemanı (Seviye 4), Donanım Bakım Elemanı (Seviye 5) ulusal yeterliliklerinin yeterlilik birimlerinde yer alan ölçme ve değerlendirme bölümlerinin performansa dayalı sınav kısımlarının revize edilerek MYK Yönetim Kurulu onayına sunulmasına karar verildi.


Bu internet sitesi Avrupa Birliği'nin desteği ile hazırlanmıştır. Sitenin içeriğinin sorumluluğu yalnızca TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği ve
TÜBİDER İktisadi İşletmesi VOC Test Merkezi'ne aittir ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.


Tasarım ve Uygulama: Çizgi Software @ 2012
Lütfen bekleyiniz!