Bu proje Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

Anadolu VOC Test Merkezleri

26.11.2012 11:12


22 Kasım Perşembe günü Adana Sürmeli Hotelde ve 23 Kasım Cuma günü ise Gaziantep Ticaret Odasında Adana ve Gaziantep Voc Test Sınav ve Belgelendirme Merkezleri Açılış Toplantısı yapıldı.

1.pngAdana toplantısında Mesleki Yeterlilik, Sertifikasyon ve Bilişim Sektörüne Getirdiği Katkılar konusunda Tübider Koordinatörü Mert BATU ve Tübider/Tübifed Sektör Birliği Projesi hakkında da TÜBİFED Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YANARTAŞ çeşitli sunumlar yaptılar.

Gaziantep toplantısında açılış konuşmasını Gaziantep Bilişimci İş Adamlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdal ÖZKISACIK yaparak Voc Test Sınav ve Belgelendirme Merkezleri projesine verdiği önemi göstermiş oldu.

Toshiba Türkiye Ürün Grupları Müdürü Korhan ORAY ve HP Türkiye'den Hülya GÖKBEL ise şirketlerinin sektörel ve teknolojik katkılarına ait sunumlar yaptılar.

 


Foto Galeri

Bu internet sitesi Avrupa Birliği'nin desteği ile hazırlanmıştır. Sitenin içeriğinin sorumluluğu yalnızca TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği ve
TÜBİDER İktisadi İşletmesi VOC Test Merkezi'ne aittir ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.


Tasarım ve Uygulama: Çizgi Software @ 2012
Lütfen bekleyiniz!