Bu proje Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir.

İzmir VOC Test Merkezi

22.11.2012 08:18


16 Kasım 2012'de İzmir Ticaret Odası, Mücahit Büktaş Salonunda İzmir VOC Test Sınav ve Belgelendirme Merkezi tanıtım toplantısı yapılmıştır.

İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz'ın onur konuğu olduğu toplantıda açılış konuşmasını 1.pngTÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği İzmir Temsilcisi Ecmel Bircan yapmıştır. Tanıtım ve bilgilendirme toplantısında Mesleki Yeterlilik, Sertifikasyon ve Bilişim Sektörüne Getirdiği Katkılar konusunda TÜBİDER VOC Test Center Koordinatörü Niyazi SARAL ve Tübider-Tübifed Sektör Birliği Projesi konusunda TÜBİFED Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YANARTAŞ sunumlar yaptıktan sonra Toshiba Türkiye Ürün Grupları Müdürü Korhan ORAY sektördeki teknolojik gelişmeler konusunda bilgiler vermiştir.


Foto Galeri

Bu internet sitesi Avrupa Birliği'nin desteği ile hazırlanmıştır. Sitenin içeriğinin sorumluluğu yalnızca TÜBİDER Bilişim Sektörü Derneği ve
TÜBİDER İktisadi İşletmesi VOC Test Merkezi'ne aittir ve hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.


Tasarım ve Uygulama: Çizgi Software @ 2012
Lütfen bekleyiniz!